Autor stránek

Autor stránek

Zde může být text o autorovi

bližší informace o kapele a jejím životě v rubrice "DRBY"

09.02. 2009 – stručná informace pro dramaturgy

Nezapírám – hlásím Šuplík na oba konkurující si festivaly, Zahradu i Portu. Nedělám si iluze, že by hrozil termínový konflikt. Jednak se festivaly už poučily a jednak zas taková bomba asi nebudem. Přidávám zde několik zásadních informací o skupině.
Šuplík je věkově širokospektrální skupina, která v současnosti pokrývá rozpětí populace zhruba ve věku 30 – 60 let. To je velkou výhodou při tvorbě písní, poskytuje to možnost důvěryhodně interpretovat velké množství témat, která oslovují většinu společnosti. Mohou to být například problémy mladé rodiny, dále nejrůznější krize středního věku a v neposlední řadě jsou velkou výzvou témata s gerontologickým zaměřením, která začínají být velmi aktuální.
Šuplík prošel řadou změn, přesto stále existuje, zkouší a směřuje. Kam, to se uvidí. Vystupujeme občas, aby bylo proč zkoušet, ale zase aby nás to neunavilo.
Velkými vzory pro nás jsou Jimi Hendrix, Ivo Pešák a Jarda Budil, všichni pro svůj originální hudební výraz. Spřátelenými kapelami se dají zcela jistě označit Panelákoví fotři, Osada Zlaté oči, Městská, Svitky, 9. patro, Kámen úrazu, Bob a bobci a další. Natáčíme pouze demo snímky za účelem přihlášení se na Zahradu, či kamkoliv jinam. Zatím.

Zdeněk
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
Opište prosím kontrolní kód "6455"
Zdeněk Vidlák, vidlak.zd@seznam.cz, 777 770 282
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one